Assassin’s Creed: Freedom Cry

Assassin’s Creed: Freedom Cry

Články

GDC 2014: Otrokářství není legrace, ale zábava má v Assassin's Creed přednost

Jill Murrayová a Hugo Giard jsou veselá dvojka. Ona málem zboří hradbu mikrofonů, bez kterých by nebyla slyšet. On se nešikovnosti své kolegyně směje. Jinak tu před námi stojí kvůli méně veselému, ale o to zajímavějšímu tématu. Jejich přednáška na letošním GDC se týká jejich přístupu k zobrazení otrokářství v DLC Freedom Cry pro Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Assassin's Creed IV DLC Freedom Cry vyjde jako samostatná hra

Netradiční a nečekané je oznámení Ubisoftu, že DLC Freeedom Cry pro Assassin’s Creed IV vyjde v druhé polovině února jako samostatný titul pro PC, PS3 a PS4. Zhruba čtyřhodinový příběh kdysi otroka, nyní piráta a assasína Adewaleho se odehrává 15 let po událostech z hlavního titulu a zavede vás na Haiti. V pozici ztroskotance není zkušený pirát Adewale příliš spokojený, proto pomáhá místňákům a zejména otrokům v boji za svobodu, za což má přislíbenou loď, vybavení a posádku.

Bleskovky

  • 27. 7. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu Just Cause 3 (PS4), Assassin’s Creed: Freedom Cry (PS4), That's You (PS4), Super Motherload (PS3), Snake Ball (PS3), Downwell (PSV) a Level 22 (PSV).  (+ video)