Trojice videí ze Cyberpunku ukazuje zbraně, osudy a chrome rock

Cybernálož novinek o nejočekávanější hře podzimu

VIDEO: Rychlý souhrn novinek týdne

Co se událo během týdne!

VIDEO: 5 novinek ve zkratce!

Informace do 5 minut!

Far Cry 6 odhaluje hlavního záporáka a datum vydání

Připravte se na dalšího stylového šmejda

Redakční pokec o Assassin's Creed Valhalla

Palec dolů pro Parsec, palec nahoru pro vikingy

Redakční pokec o našich dojmech z hraní DiRT 5

Jak se nám líbila hratelná ukázka?

Unikátní horor Scorn inspirovaný Gigerovými obrazy nevyjde na současné generaci

Scorn je s námi už dlouhých šest let. Tvůrci unikátně stylizovaný horor představili poprvé v roce 2014, kdy se jim nepodařilo vybrat finance na Kickstarteru. O rok později se objevil investor, který projekt udržel při životě do roku 2017, kdy se o další finanční injekci postarali sami fanoušci skrze druhou, tentokrát úspěšnou kickstarterovou kampaň. Od té doby bylo hrobové ticho, abychom se v rámci čtvrtečního Inside Xbox dozvěděli, že už se počítá jen s novou generací konzolí. Zase jsme ale dostali excelentně zvrácený trailer.

Vyhubte zmutované dinosaury v kooperativní střílečce Second Extinction

Jací nepřátelé jsou ještě husťáčtější než dinosauři? Správně, zombie dinosauří mutanti! Na novou střílečku z divize Systemic Reaction lákalo studio Avalanche již před časem celkem nicneříkajícím videem z útrob jeskyně, během čtvrtečního pásma Inside Xbox ale svou Second Extinction představilo blíže. O druhé vyhynutí dinosaurů se v tomto případě nepostará meteorit, nýbrž trojčlenný hráčský tým.

DiRT 5 vypadá jako poslední Forza Horizon. A je to dobře

Studio Codemasters pár dní zpátky prozradilo ukončení dodávky obsahu pro DiRT Rally 2.0 s tím, že další simulace je na míle vzdálená. Ale jiný tým mezitím připravoval pokračování arkádové série DiRT, jejíž poslední, čtvrtý díl vyšel už v roce 2017. Pětka je ovšem na světě, vyjde ještě letos a na první pohled vypadá jako Forza Horizon 4, což není nic jiného než pochvala.

Podívejte se na první záběry z Assassin’s Creed Valhalla

První trailer pro Assassin’s Creed Valhalla z minulého týdne měl sice své kvality, ale šlo o filmeček nereprezentující skutečný vzhled hry. Takový trailer byl odvysílaný až dnes v rámci streamu Inside Xbox, a i když obsahuje větičku upozorňující na fakt, že jak hra, tak konzole jsou ještě ve vývoji, ukazuje zamýšlenou kvalitu velkého titulu běžícího na konzoli Xbox Series X.