zavřít

Záznam tiskové konference Square Enix

iPad PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS MAC PSOne Xbox One Linux PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Square Enix toho může letos nabídnout relativně dost, a to nejen pro asijské trhy nebo milovníky japonské produkce. Shadow of the Tomb Raider se nám přestavil už před pár týdny a o Avengers vlastně také víme, jen jsme je ještě neviděli. Schovává si je Square na později, nebo je vytáhne teď, krátce poté, co Infinity War absolutně ovládla kina?

Zapomínat nesmíme ani na Just Cause 4. Vývojáři ze studia Avalanche sice pomáhají s vývojem Rage 2, nicméně to neznamená, že by část studia nemohla dělat další Just Cause. Existenci hry neoficiálně potvrzují některé leaky a po jalové trojce bychom si čtyřku dali vlastně s chutí. Snad se u ní tvůrci nebudou bát inovací tolik, jako v případě třetího dílu. Trošku invence, trošku odvahy, něco nového a Rico Rodriguez může zase pomýšlet na piedestal.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: akční dobrodružný Tomb Raider Lara Croft third person E3 2018

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.