zavřít

XCOM: Enemy Within představuje zrádce z řad lidí

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Napůl datadisk, napůl pokračování. Přibližně tak označil Pavel XCOM: Enemy Within, sci-fi tahovku, která navazuje na XCOM: Enemy Unknown a zatím se představovala hlavně kyborgizovanými a geneticky upravenými vojáky. Na videu v článku ovšem představí důležitější složku hratelnosti - nové protivníky.

Nejsou z řad emzáků, ale lidí. Paramilitantní organizace EXALT se rozhodne, že nepůjde proti mimozemšťanům po boku XCOM, ale raději bude hrát na svém písečku. Dle záběrů z filmečků je dokonce vidět jejich infiltrace do vaší základny, což by mohlo znamenat, že přijde na řadu obrana základny v taktickém módu.

Střet s lidskými a dobře vybavenými protivníky by navíc mohly dodat hře dodatečný náboj a výzvu. Dobrá implementace lidských protivníků s kvalitní technikou zní dobře a ještě více ospravedlňuje vznik XCOM: Enemy Within.

...

Tagy: strategie sci-fi tahová

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.