zavřít

Výlet po marťanských lokacích z RPG Technomancer

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Portfolio studia Spiders letos v létě rozšíří akční RPG Technomancer, které se odehrává na Marsu. Z exotického zasazení hry se snaží tvůrci vytěžit co nejvíc hezkých obrázků a naskládat je rychle za sebe do nového traileru. Ten vás provede nejen některými zajímavými lokacemi Rudé planety, a byť začne klidnějšími scénami, neopomene ani na patřičně akční gradaci.

Jakkoliv totiž bude Technomancer sci-fi RPG, nebude se bát soubojů. Magie, hole, nebo i víceméně konvenční střelné zbraně mohou hrát svoji roli při řešení leckteré situace. O idylce a pohodě hlavní zápletka opravdu není a tak je jisté, že se s hlavní postavou nudit nebudete.

Místní verze Marsu má k utopii stejně daleko jako Rapture z BioShocku. Optimismus prvních kolonií byste tu hledali stejně těžko jako Big Daddyho bez potápěčského obleku. Rudou planetu drží pod palcem zkorumpovaná policie ovládaná sotva fungující vládou, za jejíž nitky zase tahají tajemné figury v pozadí. Vedle nich budou vaším problémem i všudypřítomní mutanti a vůbec všelijaká nepěkná havěť, kterou se trailer také nebojí ukázat.

Vaším cílem je odhalit tajemství, které by mohlo budoucnost Marsu a jeho obyvatel navždy změnit. Technomancer ještě přesné datum vydání nemá, ale zahrajeme si už v letos v létě na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Vývojáře ze studia Spiders si budou někteří z vás pamatovat díky Bound by Flame, Mars: War Logs, nebo třeba Of Orcs and Men. Všechno v podstatě průměrná akční RPGčka, v jejichž stopách snad Technomancer kráčet nebude a kvalitativní laťku studia trochu zvedne.

Tagy: akční adventura střílečka

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.