Vychází Finding Paradise, nástupce adventur A Bird Story a To the Moon
zdroj: tisková zpráva

Vychází Finding Paradise, nástupce adventur A Bird Story a To the Moon

14. 12. 2017 11:58 | Video | autor: Patrik Hajda |

Už jsou to tři týdny, co si z nás Freebird Games vystřelili videem z připravované adventury Finding Paradise. Tehdy nás všechny vylekali akčnějším pojetím, arzenálem zbraní a z nebes padajícími loot boxy. Naštěstí to byl jen vtip a nový, již skutečný trailer dokazuje, že nás čeká stejná atmosféra jako v minulých dílech.

Doktorka Rosalene spolu s doktorem Wattsem z To the Moon čelí ve Finding Paradise novému případu pana Colina. Pohrabou se v jeho vzpomínkách, přidají nějaké hezké, možná odeberou ty špatné, sem tam něco přepíší, a pan Colin tak zemře s čistým svědomím a úsměvem na tváři.

S Colinem jste se mohli setkat v další hře studia Freebird Games – hodinové interaktivní animaci A Bird Story. Tehdy ještě jako malý chlapec nalezne zraněného ptáčka, přičemž se celý příběh pohybuje na hranici skutečnosti a představivosti. Uvidíme, zda se Finding Paradise zabývá i touto částí Colinova života.

zdroj: Archiv

Je mi jasné, že pravověrní fanoušci To the Moon už nedočkavě refreshují Steam stránku hry (do vydání prý zbývá ještě asi 7 hodin) a je to jasné i jejímu tvůrci, Kanovi Gaoovi. Aby zmírnil vaše očekávání, natočil video log o tom, jak je hra strašně špatná, nudná, o ničem, hudba nezajímavá, a prostě radši nic nečekejte. Protože jak sám říká: „Štěstí se rovná realitě mínus očekávání.“

Nejnovější články