zavřít

Vtipný trailer vás láká do bety Heroes & Generals

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Vida, jak jednoduchý nápad stačí a vznikne z toho zábavné video. Heroes & Generals je velmi...

Vida, jak jednoduchý nápad stačí a vznikne z toho zábavné video. Heroes & Generals je velmi ambiciozní a velmi dobře vyhlížející kombinace strategie a akce z Druhé světové války. Bude jen na vás, zda budete ostatními tahat po mapě, nebo se zhostíte role jednoho z vojáků. Trailer se drží skvělého nápadu a se severským vtipem zobrazuje jednotlivé typy jednotek... a vede nejspíše tank.

Nicméně to není jediná novinka od Heroes & Generals. Kodaňští vývojáři z Reto-Moto totiž oznámili, že uzavřeli smlouvu na vydání se Square Enix. Beta je momentálně v uzavřené fázi, ale můžete se zkusit přihlásit na oficiálních stránkách.

Tagy: strategie akční FPS válečná 2. světová

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.