zavřít

VIDEO-ZOOM Reprobates (Zatracenci)

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Deset minut skýtá jedinečnou šanci ke zjištění, jestli vám česká adventura o lidech po smrti sedne.

V zahraničí a v papírových časopisech sepsutá (GameSpot 45%, IGN 45%, GameZone 60%, Score 60%, Level 60%), v textu naší středeční recenze naopak kladně přijatá. Rozdíl nezpůsobuje, že by jedni měli "pravdu" a druzí byli mimo nebo dokonce podplacení, nýbrž záleží tak jako vždycky hlavně na tom, jak komu netradičně pojatá hra o posmrtném životě subjektivně sedne. Nabízíme vám proto jedinečnou šanci k vytvoření vlastního názoru z celkem deseti minut hraní české verze Reprobates (Zatracenci). V prvním videu jsme pro ukázku dabingu Václava Rašilova požádali o interview pár "spolubydlících" na ostrově, včetně Evy z Brna nebo černošky s houpajícími se ňadry.


Reprobates CZ video 1 - stažitelná verze (37 MB, high-res)

V druhé ukázce následuje pár minut standardních situací ve hře (konkrétně jde o část epizody krátce popsané v review). Nejdříve si sami ošetříme poranění hlavy, potom zastavíme unikající plyn a zachráníme tak hlídače v bezvědomí. Nakonec se vydáme k nabouranému autu, kde vysvobodíme neznámou slečnu od jisté smrti.


Reprobates CZ video 2 - stažitelná verze (35 MB, high-res)
zdroj: vlastní

martin_holas

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.