zavřít

VIDEO-ZOOM Frontlines Fuel of War

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O využití hráčských specializací v jedenácti minutách sestřihu z našeho hraní MP bety.

V návaznosti na úterní dojmy jsme z betatestu Frontlines: Fuel of War pořídili nahrávky v celkové délce jedenáct minut. Ta první je sestřihem záběrů z multiplayerových klání odehraných na mapě Oil Field. Díky rozloze mapy se příliš nevyplatí využívat drony (pouze u obléhání posledního checkpointu se hodí), a tak dostávají prostor zbylé tři specializace. Záběry nabízí pouze zkušenosti se specializací Ground Support. Hned na začátku je k vidění využití jedné z jejích výsad a to rozložení obranné věže. Můžete ji postavit kdekoliv na mapě, nejenom u vašich checkpointů a výhodou také je, že ji může používat kdokoliv, nikoliv pouze její „majitel“.

Za zmínku pak stojí ještě volba tříd, která, jak bylo řečeno v článku, určuje pouze výzbroj. Na rozdíl od Enemy Territory a jiných her, kde jsou v podstatě zástupce všech tříd dokonale obranyschopní (umějí zacházet se samopalem), ve Frontlines je vymezení užší. Pokud si tedy zvolíte třídu Anti-Vehicle, budete umět zacházet pouze s raketometem a revolverem. V boji proti řadovému vojákovi jste tedy takřka bezbranní.


Frontlines beta Tiscali video 1

I mapa Streets má své kouzlo. To ostatně dokumentuje druhé video. Zde nacházejí uplatnění zejména specializace Drone Tech a Air Support - v ulicích města se to jen hemží robotky a pompézními explozemi. Klíčoví jsou v tomto souboji řadoví vojáci, ale vzhledem k povaze terénu si zde dobře zastřílejí i snipeři, kteří se mohou skrýt za sutiny a kontrolovat těch pár otevřených prostranství, jež se na mapě rozkládají.


Frontlines beta Tiscali video 2

Frontlines: Fuel of War vyjde pro PC/X360 v únoru nebo v březnu (PS3 verze je prý zrušena), u nás v české verzi od CD Projektu - předobjednávka z Xzone.cz.
zdroj: vlastní

havlis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.