zavřít

Video-recenze Call of Duty 4 pro PC

Windows PlayStation 3

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Maso na porážku už zde nepředstavují náckové, nýbrž teroristé - viz devítiminutová výpověď o praktikách vojenských komand Velké Británie a USA.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 1.prosince 2007


Navlékli si pracovní rukavice; někteří vzali z kůlny sekery, pily, kladiva; jiní usedli do buldozerů a všichni společně je začali demolovat. Očouzené kulisy francouzských a afrických městeček plné otvorů po kulkách z Thompsonů a PPSh-ek se pomalu skácely k zemi, aby na jejich místě mohly vyrůst jiné, nové, moderní. Demoliční a stavební firma Infinity Ward si nakonec vedla skvěle a odklon od druhé světové války jejich projektu Call of Duty jenom prospěl.

V CoD 4: Modern Warfare tak maso na porážku nepředstavují náckové, nýbrž teroristé, ale jatka jsou to pořád stejná. Přesvědčit se o tom můžete v naší devítiminutové výpovědi o praktikách vojenských komand Velké Británie a USA. Kromě jiného se dozvíte, že psi "sa bránia útokom", že kdo se skrývá za zdí nemá vyhráno, a že granát mezi nohama nemusí nutně znamenat, že o ně přijdete.stažitelná verze ve vysokém rozlišení (96 MB, 720x528 - doporučujeme)

nebo

stažitelná verze v nízkém rozlišení (17 MB, 360x256, DivX)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Více o Call of Duty 4: Recenze

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a píše i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.