zavřít

Video-recenze Army of Two

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Kdysi do bitev vyrážely tisícihlavé armády. Teď už to neplatí. Stačí objednat si duo Salem / Rios a můžete vzít jed na to, že si kooperativně poradí. Tandemový seskok, tandemový bullet-time, tandemové odstřelování...

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 27.března 2008


Kdysi bývalo zvykem, že do bitev vyrážely tisícihlavé armády. Teď už to neplatí. Dnes vám stačí objednat si duo Salem / Rios a můžete vzít jed na to, že se postarají i o mnohonásobnou přesilu po zuby ozbrojených maníků. Alespoň za předpokladu, že spolu vzorně kooperují!

Konzolová akce Army of Two je na spolupráci obou drsňáků přímo postavena a rozhodně nejde o vratký základ, naopak. Sami se o tom přesvědčte při sledování video-recenze o schopnostech armády dvou. Uvidíte tandemový seskok, tandemový bullet-time, tandemové odstřelování a spoustu dalších tandemových akcí…stažitelná verze ve vysokém rozlišení (99 MB, 720x528 - doporučujeme)

nebo v nízkém rozlišení (18 MB)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Více o hře Army of Two: Mega-recenze, Průvodce hrou 1.díl a 2.díl, Novinky

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a píše i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.