zavřít

Vaškova odysea #2 - tutorial za námi, celé království před námi

Wii U Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První krůčky v The Legend of Zelda: Breath of the Wild zvládl Vašek se ctí. Namísto shánění teplého kabátu se do mrazivých hor vydal posilněn pálivými papričkami. Improvizace mu tedy jde, což je jedině dobře. Už totiž dokončil „tutorial“, otevřelo se mu celé království Hyrule a on se může vydat, kamkoliv se mu jen zlíbí. Ta pravá Zelda tak teprve začíná.

S ní začínají i první pořádné strasti. Kam se vydat, co u toho mít na sobě, jaké zbraně používat a asi tak desítky dalších rozhodnutí. Kouzlo Breath of the Wild tkví právě v improvizaci a jistém bohémství, kdy si děláte, co chcete, chodíte kam chcete, a ono se vždycky něco zajímavého přihodí.

A to si pište, že se nám cestou za štěstěnou a slávou přihodí spousta věcí. Hyrule je totiž nacpaná detaily až k prasknutí. Adam se pokusí moc věcí neprozrazovat, zatímco Vašek si na drtivou většinu patálií přijde hezky sám... Tak se na to přijďte podívat a bavte se s námi v chatu na YouTube.

Tagy: akční fantasy logická otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.