zavřít

V updatu českého sandboxu Ylands najdete nový soubojový systém a vylepšené stavění

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vývoj českého sandboxu Ylands od Bohemia Interactive se žene nezastavitelně kupředu a díky dnešnímu dosud největšímu updatu hry v předběžném přístupu by mělo být mnohem pohodlnější a zajímavější přežívat na tropickém ostrově. Vylepšení se dočkala celková plynulost hry, soubojový systém, stavba, i obličeje postav.

Naprosto nejzásadnější změnou je implementace nového renderu, který se stará o vekreslování objektů v dosahu. Díky němu se zlepšila plynulost hry, tedy počet snímků za vteřinu, a to v některých případech až o 750 %. Podle tvůrců byste neměli mít problém s rozběháním hry třeba na pracovních noteboocích (chystám se otestovat).

Další velkou novinkou je překopaný soubojový systém. Zatímco dřív jste jen bezduše klikali, abyste svého soka ušermovali k smrti, nyní se souboj zpomalí. K dispozici máte lehký a těžký útok, který můžete vykrýt vlastní zbraní nebo před ním uhnout. Už vám tedy nepomůže bezhlavě klikat, i když řetězení lehkých útoků vyvolá silnější komba.

Podobné péče se dočkalo i stavění. Jednotlivé bloky se k sobě mnohem lépe přichycují a postavit tak zamýšlené dílo by mělo být značně jednodušší. Dále se úplně změnily obličeje postav díky novým detailům, a máte i možnost pořizovat záznamy ze stavění a sdílet je s ostatními hráči, aby mohli krok po kroku následovat vaše kroky.

Vše výše zmíněné včetně dalších menších úprav a oprav právě přibylo do early access verze hry Ylands na Steamu. Pokud vás hry v předběžném přístupu nechávají chladnými, na plnou hru snad nebudete dlouho čekat. Měla by totiž vyjít na jaře příštího roku.

Tagy: sandbox

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.