zavřít

Ukázka multiplayeru z XCOM: Enemy Unknown srší variabilitou

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Původně jsem se podivoval nad tím, jak se má do tahovky XCOM: Enemy Unknown propašovat multiplayer, ale nakonec jsem po slovním popisu celého multiplayerového systému dospěl k tomu, že to může být celkem zábava.

A pokud ne, nikdo mne nenutí jej hrát. Ostatně, všechny důležité detaily si můžete přečíst v Petrově článku.


Nyní se objevilo video, v němž tvůrci popisují, jak multiplayer funguje a hlavně ukazují v něm samotnou hru a k tomu přehazují několik zajímavých tipů a triků. Jak je vidět, těch strategií, které budete moci díky svým vojákům či emzákům nakombinovat, zvláště vzhledem k tomu, čím bude disponovat váš protivník, bude nemálo. Hra samotná nevypadá vůbec špatně, jen bude onen šibeniční termín 90 sekund na tah občas těžké naplnit a nezmatkovat.

Tagy: strategie sci-fi multiplayer tahová

Zdroje: GameSpot

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.