Trailer na Walking Dead bylo fanouškovské video
zdroj: tisková zpráva

Trailer na Walking Dead bylo fanouškovské video

3. 1. 2013 10:47 | Video | autor: Petr Poláček |

Včerejší video z akční hry The Walking Dead: Survival Instinkt nebylo oficiální a tudíž by asi nebylo férové brát jej za bernou minci, pokud jde o utváření jistého názoru na hru již v této chvíli. Jak potvrdil PR z Activision pro Giant Bomb, ono včerejší video, které bylo po všech stránkách divné, sestříhal nějaký fanoušek a pravděpodobně k tomu použil záběry z interview na IGN. Čili záběry ze hry v blíže neurčeném, ale stoprocentně ne nijak pokročilém, stádium vývoje – bez efektů, nasvícení, detailů a tak dále.

Ano, je to problém pro Activision, vývojáře, hru a vlastně i všechna média včetně nás. První dojem je potvora, a zvlášť, pokud je tak negativní, jako u prvního videa z The Walking Dead hry, dost špatně se ho budeme všichni zbavovat.  Nehledě na to, že se člověk cítí tak nějak zostuzený tím, že nepoznal fanouškovský trailer od oficiálního. Což buď svědčí o tom, že ty oficiální bývají často příšerné (ano), nebo že ty fanouškovské bývají často docela dobré až parádní (ano).

Lze počítat s tím, že Activision se pokusí PR fiasko s fanouškovským trailerem nějak napravit a brzy vydá video oficiální. Jsem zvědav, jak bude vypadat, protože jestli firmě nevadilo ukazovat na IGN veřejně hru v tak nehotové podobě, skoro se zdá, jako by jí na ohlasu veřejnosti ani moc nezáleželo… Ale, to už si dovozuju. Někde okolo se tu válí ono inkriminované video, hra samotná by měla vyjít někdy v průběhu tohoto roku.

zdroj: Archiv

Nejnovější články