zavřít

The Surge 2 předvádí působivé souboje, jednička je dočasně zdarma

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Série The Surge je v podstatě takovou sci-fi verzí Dark Souls, což přináší mnohé zajímavé prvky do tradičně hardcorové řežby. Například cílené ukrajování končetin robotickým nepřátelům za účelem přivlastnění si konkrétních zbraní a modulů. The Sruge 2 tento prvek přebírá z jedničky, ale vypadá to, že souboje budou mnohem variabilnější a snad i zábavnější.

Původní The Surge nebyla špatná hra. Obzvlášť zajímavé byly souboje s bossy, kterých ale nebylo tolik. Zato prostředí a navigace v něm si vychválit nezaslouží. Ostatně si to můžete vyzkoušet sami, protože hra je ještě po několik hodin zdarma na Steamu a do zítra ve velké slevě.

The Surge 2 vyjde 24. září na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One a z nového videa nabývám dojmu, že soubojový systém doznal značných změn k lepšímu. Vypadá svižnější, hlavní postava je mrštnější a kombinace 80 zbraní a zástupu efektních finisherů dávají tušit zábavu. Tak snad The Surge 2 nebude jen dobrou hrou, ale akcí, na kterou budeme rádi vzpomínat.

Tagy: akční sci-fi RPG hardcore souls like

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.