zavřít

Strach a hrůza v druhém traileru z Dead Space

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na první pohled bezpečná, osvětlená místnost. Ale co když se zavřou dveře a začnou se ozývat divné zvuky? + HD VERZE

Zhruba dva týdny uplynuly od našeho posledního výletu na opuštěnou vesmírnou loď USG Ishimura, v jejíž útrobách se bude odehrávat chystaný survival horor Dead Space od EA. Ti dnes vydali druhý trailer, který co do atmosféry bezesporu předčí první ukázku. V jeho úvodu inženýr Isaac Clarke vstoupí do osvětlené, prázdné místnosti na palubě, ale jakmile se za ním zavřou dveře a začne slyšet podivné zvuky, musí mu být jasné, že tu něco není v pořádku..


Dead Space trailer 2 - stažitelná verze (82 MB, HD)

Konečně známe také datum vydání, které bylo příznačně stanoveno na Halloween neboli 31. října pro PC, X360 i PS3 - více v preview či předchozím zpravodajství:

Masakr zmutované posádky Dead Space  [11.2.2008 14:14 - levis]
První trailer z Dead Space  [27.10.2007 15:15 - jd]
Důmyslní nepřátelé v hororovém Dead Space  [10.10.2007 12:12 - levis]
Odhalení sci-fi survival hororu Dead Space od EA  [14.9.2007 10:10 - levis]
zdroj: WP

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.