zavřít

Sledujte záznam vyhlášení ankety Booom 2012

Windows Wii PlayStation 3 3DS Xbox 360 DS VITA Wii U

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Na konci března byly během slavnostního večera v Divadle bez Zábradlí vyhlášeny výsledky ankety Booom 2012, kterou pořádala Asociace herního průmyslu ČR a SR. Široká hráčská veřejnost v anketě zvolila nejlepší hru minulého roku (vyhrál Assassin’s Creed III, jak už víte), svita českých a slovenských novinářů pak v rámci ankety vybírala nejlepší tituly za rok 2012 v celé řadě dalších kategorií včetně nejlepší české a slovenské hry, nejlepších her na jednotlivých platformách a tak dále.

Celý večer, tedy vyhlášení výsledků a předávání cen, jste mohli sledovat v přímém přenosu, ale pokud jste to nestihli nebo byste si celou tu šarádu dali rádi ještě jednou, tak si poslužte na záznamu celého večera v článku. Nic šokujícího se během večera nedělo (pokud tedy nechcete hodnotit outfit lidí na pódiu), ale kupříkladu vystoupení kluků ze Squarewave Orchestra za zhlédnutí fakt stojí. Samotné výsledky ankety Booom 2012 najdete v tomto článku.

Tagy: booom

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.