zavřít

Sledujte nový trailer na Red Dead Redemption II

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Čekali jsme hodně a dostali jsme… solidní upoutávku. Red Dead Redemption II je rozhodně jednou z nejočekávanějších her roku (ne-li tou úplně nejočekávanější pro mnohé z nás), a tak není divu, že byl nový trailer taktéž velmi očekávaný. Je tady a… přiznám se, že za mne je to drobné zklamání. Sestřih příběhových filmečků nevypadá vůbec špatně a má zamýšlenou atmosféru, ale osobně bych raději viděl víc ze samotného hraní.

Co se mi ale líbí, je celkové ladění Red Dead Redemption II do pochmurné atmosféry konce éry pistolníků a kovbojů. Celkově mám z traileru pocit, že bychom mohli hrát za více či méně hodné padouchy, možná tak trochu ve stylu filmu Mladé pušky. Myšlenka starého stylu života, který se nechce vzdát nevyhnutelnému konci, který přichází s modernizací celých Spojených států a definitivním vítězstvím organizovaných strážců pořádku. Což ale nutně neznamená, že vaše pistolnická banda bude líčená jako nějací klaďáci.

Co se týká samotné hratelnosti, je jisté, že budeme mít tu čest s velkým otevřeným světem, že zde asi bude spousta miniher a vedlejších činností, kde mimo jiné hádám i pěstní a samozřejmě pistolnické souboje. Navíc by mohlo přicházející 20. století přinést neokoukané prvky, jako jsou cirkusy, které by mohly zavánět bizarním stylem Carnivale. Plus se zde podle nás mihne i Marston, s čerstvými, ještě zašitými ranami na obličeji! Každopádně, už teď je jasné, že i v Red Dead Redemption II bude příběh důležitou složkou. Snad se dočkáme v aktuálním datu vydání, které zní 26. října pro PS4 a Xbox One.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.