zavřít

ShootMania Storm se prostřílela až k vydání

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ať se na video, které upozorňuje na spuštěné multiplayerové střílečky/platformy ShootMania Storm, díváte z jakéhokoli úhlu, asi nebudete mít pocit, že sledujete budoucnost interaktivní zábavy. Borci z Nadeo a lidé z Ubisoftu však tomuto titulu, který je ode dneška v prodeji, věří. Konkrétně ve smyslu všeobcné přístupnosti konceptu ShootManie, který by však měl být natolik komplexní, aby zábavu dokázal nabídnout i zkušeným hráčům Quake, Unreal Tournament a dalších podobných her.

ShootMania Storm je součástí platformy ManiaPlanet, v jejímž rámci hodlá Nadeo hráče utáhnout nejenom na samotné tituly (včetně TrackManie), ale zejména na jejich modovatelnost, respektive možnost, aby hráči velmi jednoduše vytvářeli a sdíleli vlastní mapy, vlastní herní módy, vlastní postavy, zkrátka si tak trošku dělali vlastní hry. V rámci velmi rozvolněných mantinelů, které tvůrci nastavili nebo spíše nenastavili.

...

Konkrétně zrovna ShootMania byla dle tiskové zprávy v otevřeném betatestu od letošního února, čehož hráči využili k tvorbě zhruba 40 tisíc map a mnoha tuctů herních módů. Už se neřeší, kolik z tohoto množství byly kraviny, ale ono se to obtížně hodnotí.

Znovu opakuji, že ShootMania Storm na první pohled spíše budí smích se svou naivní stylizací plnou barevných paprsků. Zřejmě se však někde za touto naivistickou fasádou skrývá zábavná hra. Nebo jinak, teprve nyní se ukáže, jestli tam ta zábava je. Uvidíme. Další informace hledejte na oficiálních stránkách, my se zatím pustíme do recenzování hry.

Tagy: akční multiplayer modifikace komunita

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.