zavřít

Sedm minut Brothers in Arms Hell Highway

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Holandské větrné mlýny a dialogy mezi vojáky z odložené taktické akce.

Sedm a půl minuty dlouhé video z hraní realistické válečné akce Brothers in Arms: Hell's Highway vás vezme do ladné holandské krajinky s vesnickými domy, křížky, opřenými bicykly i větrnými mlýny, do nichž můžete vlézt a zaujmout palebné postavení za točící se vrtulí (jako v jedné z map v prvním Battlefieldu).

Během přesunu vaší roty nedojde k příliš blízkému kontaktu s nepřítelem: povětšinou se vojáci ostřelují zpovzdálí, případně hází granáty. Alespoň tak získáte představu o tom, jak se budete moci krýt za předměty a vyklánět se i s puškou ven (k tomu poslouží několik úhlů záběru). V závěrečné sekvenci pak hrdina Baker vezme do ruky odstřelovačku a jednoho po druhém kosí nepřítele. A jak protivník palbu opětuje, slyšíte svistot kulek a od země létají kusy hlíny, až se některé na okamžik zachytí na kameře..


Brothers in Arms Hell's Highway - 7min gameplay

Brothers in Arms: Hell's Highway bylo nedávno odsunuté na příští fiskál UbiSoftu, tzn. vyjde nejdříve v dubnu pro PC, X360 a PS3, více v předchozím zpravodajství.
zdroj: Every Eye

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.