Sci-fi Disintegration je mix akce a realtime taktiky, kdy udílíte rozkazy ze své létající motorky

21. 8. 2019 12:20 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Jeden z tvůrců Halo, Marcus Lehto, si před měsícem založil vlastní studio V1 Interactive, se kterým chystá týmovou sci-fi střílečku Disintegration. Ta vyjde pod hlavičkou divize Take-Two Private Division. Na včerejší tiskové konferenci zahajující letošní Gamescom pak v rámci traileru odhalil nejen první záběry z hraní, ale i nějaké to příběhové pozadí futuristické akce.

Zaprvé, hoverbike, na kterém se hlavní hrdina pohybuje, není ve skutečnosti hoverbikem, ale Gravcyclem, což je obrněné létající vozítko. Zadruhé, jeho řízení se ujme rebel Romer Shoal, který protestuje proti systému, ve němž jsou lidé integrováni s roboty.

Máme tu tedy další kyberpunkovou střílečku, tentokrát ovšem proti mechanickým augmentacím budete brojit. Budoucnost se totiž pro robotizované lidi nevyvinula zrovna růžově a vy je musíte osvobodit z okovů zlovolné organizace Rayonne. Nejde přitom o časy nijak vzdálené, stodola z videa jako by z oka vypadla současnému americkému venkovu.

zdroj: Archiv

Sám Shoal riskuje svou kůži spíš minimálně, z bezpečí svého Gravcyclu komanduje pozemní jednotky. Disintegration bude mít jak zhruba 12hodinovou singleplayerovou kampaň, tak i kompetitivní multiplayer se třemi různými módy. Dystopie z blízké budoucnosti má vyjít na PC někdy během příštího roku.

Nejnovější články