zavřít

Šárka a Lukáš na E3 2019 #3: O čem se nemluví

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naše americká výprava má za sebou první skutečně výstavní den, kdy se brány Los Angeles Convention Center rozletěly dokořán a dovnitř se vehnal zergovský "rush" novinářů i šťastných majitelů vstupenek, daných do běžného prodeje. Nebo tomu snad letos bylo jinak? A kudy se vlastně na takovouhle akci dostanete tím ekologicky nejsprávnějším způsobem?

Skutečnost je samozřejmě jako vždy mnohem, mnohem barvitější. Šárka s Lukášem si oba po svém poopravili své dosavadní dojmy, ale řeč bude i o dojmech nových, v čele s Watch Dogs: Legion, kterou měl Lukáš možnost vyzkoušet na vlastní kůži. Úplně největší dojem ale na naše zcela objektivní reportéry udělala hra docela jiná – jaká, to už se dozvíte v dalším z jejich obsáhlých videoblogů.

Videa z E3 2019 vám přinášíme ve spolupráci se značkou Acer Česká republika.

Tagy: E3 2019 E3 2019 Live

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.