zavřít

Šárka a Lukáš na E3 2019 #2: Šílenství začíná

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Samotná výstava E3 2019 pro Šárku s Lukášem začíná sice až dnes, i tak toho ale už v Los Angeles stihli zažít docela hodně. Jak si stály konference Microsoftu a Bethesdy z pohledu běžných účastníků? A proč má naše dvojice cestovatelů problémy s místní policií? Sledujte druhý vlog přímo z místa, kde panuje horko, natěšení fanoušci a... Keanu Reeves?

Zatímco pro kluky v pražském studiu to nejhorší ponocování a živé streamy z jednotlivých konferencí už končí, pro losangeleskou buňku ten největší šrumec teprve začíná. Pobíhání po výstavišti, hledání stánků jednotlivých firem, ale především, HRANÍ HER. V druhém videu od Lukáše a Šárky se nicméně dozvíte, co je nejvíc zaujalo během období před samotnou výstavou:

Videa z E3 2019 vám přinášíme ve spolupráci se značkou Acer Česká republika.

Tagy: E3 2019 E3 2019 Live

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.