zavřít

Retro GamesPlay: Resident Evil HD vs Resident Evil model 1996

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není lepší příležitosti připomenout si legendu žánru survival horor než v souvislosti s vydáním Resident Evil HD Remaster. Svůj názor na hru už vám Honza Olejník přednesl v textové recenzi, ale v následujícím retro gamesplayi má příležitost své myšlenky rozvést a názorně je předvést. Pavel s Honzou totiž nebudou hrát jen HD verzi RESI, ale pustí se i do hraní původní PlayStation verze, aby porovnání bylo dokonalé.

Zatímco většina aktuálních HD i non-HD remaků předělává jen pár let staré hry, remaster Resident Evil přináší na PC a staré i nové konzole hru starou celých devatenáct let bez ohledu na fakt, že technicky vychází z Gamecube verze staré "pouze" 13 let. Jak vlastně může chutnat skoro dvě dekády stará hratelnost pod nánosem rádoby nové grafiky? Dívejte se a budete mít jasno. 

Tagy: horor survival HD remake

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.