zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme Dino Crisis

Windows PSOne DreamCast

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dino Crisis, občas fakt nevěděli, jak ty hry pojmenovávat,“ zaznělo tuhle v redakci. Na což ovšem Petr s pokrčením ramenou odpověděl: „Tak…jsou tam dinosauři a je tam krize…“ Což asi nejlépe shrnuje obsah hry, která vyšla v roce 1999 na PlayStationu a o rok později na Dreamcastu a PC. Jenže Dino Crisis dnes nehrajeme náhodou, protože pod touhle hrou je podepsaný japonský vývojář Šindži Mikami, jehož The Evil Within 2 dnes vychází.

Dino Crisis má žánrově blízko k jeho jinému majstrštyku jménem Resident Evil. Jen zde hlavní hrdinka Regina nečelí zombiím, ale dinosaurům, což není o nic méně nebezpečná záležitost. Ovládání má blízko k Resident Evilu a akční složku tu doplňuje typické žonglování s inventářem a především důraz na vyprávění příběhu – jakkoliv je přitažený za vlasy. Ale o tom vám víc řeknou už Honza s Petrem.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční survival

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.