zavřít

Redakční pokec – Red Dead Redemption 2

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vašek se vrátil, a s ním přišly i dojmy z očekávaného westernu od Rockstaru. V textové formě si je můžete přečíst tady, ale kdo by si radši poslechl volnou diskuzi s největším redakčním fanouškem Adamem, ten je na správném místě. Tak co? Těší se chlapci na Red Dead Redemption 2 víc nebo míň než před pár dny?

Diskuze se točí kolem osoby Arthura Morgana a jeho kumpánů z Van der Lindeho gangu. Adama zajímá střílení, ježdění na koni, nový systém lovu, oblečení, vousy a vůbec všechny další hyperrealistické detaily, které si v Rockstaru pro své nejnovější dítko vymysleli.

P.S. Jak si asi všimnete, nový formát videa zatím (velmi narychlo a velmi improvizovaně) testujeme. Omluvte neslavnou estetickou úroveň – snad ji vynahradí naši mužní redaktoři.

Tagy: video akční adventura 3rd person third person Divoký západ

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.