zavřít

První záběry z hraní Red Dead Redemption II ukazují obrovský svět a vedení gangu

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Málokterá letošní hra má tolik pozornosti jako Red Dead Redemption II. Pokračování výborné kovbojky se nám ukázalo už ve třech videích, ale až nyní nám Rockstar konečně umožňuje zhlédnout první záběry z hraní. Ale dost řečí. Je na čase potěšit oči.

Celých šest minut videa je napěchovaných hromadou nových informací. Povedete vlastní gang, o který byste se měli náležitě starat a poznáte jeho jednotlivé členy, s nimiž se vydáte na rozličné mise. Při putování rozlehlým světem narazíte na spoustu příležitostí, ve kterých se můžete zachovat nepřátelsky, s ledovým klidem se z nich vykecat, nebo agresory zastrašit mnoha a mnoha způsoby. Ale to je jen zlomek z prezentovaných možností zjevně gigantické hry.

Jakmile jednou, dvakrát… kolikrát jen chcete zhlédnete nové záběry z hraní, připomeňte si i všechna předchozí videa. V prvním jde především o krásnou krajinu, druhé odhaluje něco málo z postav a možností hratelnosti, a třetí se soustředí na příběh. Red Dead Redemption II vyjde 26. října na PlayStation 4 a Xbox One. Předobjednávat můžete zde.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ

Zdroje: Rockstar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.