zavřít

Původní Thief se dočkal HD textur

Windows

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Dnes máme tak trochu retro den, po Dukovi přichází připomínka neméně kultovní záležitosti Thief: The Dark Project z roku 1998. Po dlouhém čekání totiž konečně dorazila modifikace Thief Gold HD Mod – která, jak jste asi odtušili, dává původnímu vzhledu Thiefa zcela nové kontury. Komu tak úplně neštymuje Thief nejnovější a namísto steampunku hodlá zůstat věrnější středověkému prostředí, můžete tak konečně učinit bez obav z oslepnutí.


Celý seznam změn vypisuje přidání HD textur pro všechny původní mise, přidanou vegetaci, nové textury vody a lávy (voda se momentálně opravuje, alebrž občas buguje), nové plamínky pochodní a několik nových skinů postav. Celá velikost modifikace je lehce nad 3 GB, najdete ji zde.

K ní potřebujete zároveň ještě mód NewDark 1.21. A nenechte se zmást tvrzením, že je k dispozici jenom pro Thiefa 2, není tomu tak. I přes konečné dokončení se Thief Gold HD Mod momentálně nachází ve verzi 0.85, i v příštích mnoha letech se tak můžeme těšit na čekání do skutečně finální verze.

Tagy: stealth HD remake modifikace

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,ModDb

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.