zavřít

Půlhodinové hraní Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mám chuť křičet „prosím, ta hra vyjde až koncem srpna!“ (přesněji 26. srpna), protože...

Mám chuť křičet „prosím, ta hra vyjde až koncem srpna!“ (přesněji 26. srpna), protože je polovina července a pokud dostaneme každý den nějaký kus gameplaye, tak se nám zaručeně první mise znechutí, ne-li celá hra. Jenže jsme i zpravodajský server a bez pochyb to mnoho z vás zajímá, takže... zde máte tři desetiminutové sekvence, v nichž vás s hrou seznámí Jean-Francois Dugas, Game Director Deus Ex: Human Revolution.

Tedy ne, že by zde nebyly zajímavé informace a pohled na hru (jde o PS3 verzi). Ale jak psal včera (!) Petr, někteří z nás se na hru velmi těší a těší se i na první kroky a objevování různých funkcí... a Square Enix nás chce zjevně vším tím videomateriálem tak nějak informačně udusit. Ještě měsíc a půl, to by stihli převyprávět celou hru. Každopádně si nenechte zkazit případný zážitek, další dvě videa najdete uvnitř článku. A ano, jako člověk, který se na hru hodně těší, vypadá skvěle, jen bych si tu půlhodinu rád prohlédl sám.
Tagy: akční sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: IGN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.