zavřít

Pouští i lesem v Motorm4x videu

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pohybu se poprvé předvádí prostředí, změny počasí i fyzikální model z domácích offroadových závodů.

Díky dvojici videí, které jsme pro vaše pohodlí spojili v jedno, můžete poprvé vidět v pohybu české offroadové závody Motorm4x. Dojde na krátký průlet zasněženou krajinou, lesem i pouští a zažijete také bouřku, jíž lze vytknout snad jen poněkud robotický rytmus klátících se stromů. V druhé části pak auta pomalu projíždí obtížným terénem a krásně je vidět, kterak jim pérují kola. Mimo to uvidíte skokánky, smyky i obtížný výjezd do kopce.


Motorm4x demonstration video

Na oficiálních fórech se lze nového dočíst jen to, že ve hře se bude měnit pouze počasí (tzn. nikoliv střídat celý denní cyklus). Pokud byste se však chtěli dozvědět něco dalšího k našemu předchozímu článku, stačí se na fórech zaregistrovat a položit autorům dotaz.

A na závěr sympatická soutěž: jestliže se zabýváte tvorbou hudby (žánrově spíše k punku/rocku, ale od věci prý nejsou ani jiné žánry), můžete až do 30. listopadu posílat svoje nahrávky na web Overplay. Pražští tvůrci všechny písničky zhodnotí a ty nejlepší pak vyberou coby hudební podklad ke hře.

Motorm4x vyjde na jaře pro PC, distributor ještě nebyl oznámen.
zdroj: Youtube, VisionGame

levis
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.