zavřít

Opakování historie v traileru na Metro: Last Light

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Velmi sympatický trailer na Metro: Last Light přináší jednu ze základních myšlenek deprimovaných filosofů a historiků – historie se opakuje a většinou bez toho, zda se z ní poučíte nebo ne. Tentokrát k tomu dochází v komplexu moskevského metra, kde se v rámci mocenských půtek ve zmenšeném a klaustrofobickém podání zase objevují milovníci létající pravice a stádního vykřikování i militantně policejní systémy.

...

Připomeňme, že po krachu THQ značku koupili Deep Silver a posunuli datum vydání hry na 17. května. Takže berte tenhle trailer i jako připomínku toho, že hra žije, prosperuje a chystá se vás hodit do zpátky do tunelů. Ale třeba tu lepší budoucnost přinesete právě vy s pomocí spousty zbraní a munice.

Tagy: FPS postapokalyptická

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.