zavřít

Nový trailer a info o multiplayeru Rainbow Six Vegas 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slanění ze střechy doprostřed prázdného divadelního jeviště a přestřelka s teroristy v povedením CG filmečku.

Může to být náhoda a třeba se UbiSoft snaží vykompenzovat hráčům zklamání z prvního teaser traileru na jejich chystanou týmovou akci Rainbow Six Vegas 2, ale nový CG filmeček s výsadkem týmu do divadla, v němž teroristé drží rukojmí, se zkrátka povedl. K tomu navíc máme další střípky o multiplayeru z IGN:

  • Narozdíl od jedničky vznikají všechny úrovně primárně pro kooperativní hru: více vstupních bodů, dveří, exteriérů i slaňování ze střech + boje probíhající na dvou patrech zároveň (část týmu bude operovat v přízemí, zbytek v prvním patře).
  • Kooperativní hra zcela identická se singleplayerem, tzn. včetně dialogů a filmečků.
  • Možnost importovat profil do jiné instalce a hrát ve splitscreenu.

Rainbow Six Vegas 2 trailer - stažitelná verze (40 MB, HD)
  • Sice nebudete moci využít statistik/zkušenostních bodů vaší postavy z 1. dílu, pokud jste však jedničku dohráli a profil máte schovaný, budete mít od začátku dvojky více XP i odemčených zbraní.
Rainbow Six Vegas 2 vyjde na jaře pro PC, X360 a PS3 - více v našem preview.
zdroj: IGN, Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.