zavřít

Nová videa z Ghost Recon Online a Future Soldier

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

V článku o Ghost Recon Commander se Aleš zmiňoval o obou hlavních Ghost Recon titulech, které jsou momentálně ve vývoji a shodou okolností dnes k oběma vydali hodní lidé z Ubisoftu nová videa. Přímo pod tímto textem se vám tvůrci snaží na záběrech z videa představit kooperativní mód Guerrila z Ghost Recon: Future Soldier, zatímco po rozkliku na vás čeká prezentace assault klasy z Ghost Recon Online.

Jak se dozvíte z GRFS videa, Guerrlla je mód až pro čtyři hráče (ale i jednoho, dva, nebo tři), ve kterém musíte bránit vytyčené území proti vlnám dotírajícím nepřátel. Jinak řečeno, je to varianta známého a oblíbeného Horde módu, v němž budete dostávat body nejenom za to, kolik vln přežijete (na každé mapě jich bude 50), ale jakým způsobem je likvidujete atd. Z popisu je zřejmé, že tvůrci se snažili horde mód pro potřeby GRFS co nejvíce oživit, takže do hry nasadili dílčí úkoly založené na příkladné spolupráci a podobně.

No a pokud vás tohle video Ghost Recon značkou nepřesytí, tak na vás čeká ještě video z Ghost Recon Online, představující assaulta, jak už bylo řečeno. Na videu uvidíte, co bude mít assault k dispozici za zbraně i štíty, jaké bude mít schopnosti, které bude nakupovat za zkušenosti apod.

Tagy: online stealth akční

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.