zavřít

Netradiční tvorba hudby ke sci-fi Remember Me

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dystopická akce Remember Me s hlavní hrdinkou Nilin pořád vypadá jako potenciálně dobrý a hlavně zajímavý titul, primárně právě díky nehezkému světu budoucnosti a metropoli Neo-Paříž, kde se hra bude odehrávat. A futuristické vizi musí odpovídat i soundtrack, jemuž se věnuje tohle video.

Je zajímavé sledovat koncept tradičního nahrávání hudby se symfonickým orchestrem, která ale bude následně elektronicky pozměněna, aby odpovídala autorskému záměru a celkovému leitmotivu a feelingu hry. Výsledek, alespoň z těch pár momentů, které jsou ukázány, nezní špatně.

Tagy: hudba sci-fi kyberpunk

Zdroje: vgtoday

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.