zavřít

Modeři (kdo jiný...) pracují na multiplayeru pro Just Cause 3

PC

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ten samý tým, který stál za multiplayerovým modem do Just Cause 2 všem fandům popřál šťastný nový rok a zároveň oznámil, že pracuje na tom samém modu pro novou, explozivní Just Cause 3. V ní je sice ničení na tisíc a jeden způsob zábavné, ale po čase se může omrzet a člověk zalituje, že nemůže ukázat své destruktivní nadání i někomu jinému Nebo spíše na někom jiném. Avalanche Studios hru vydali jen ve verzi pro jednoho hráče a tak nastupuje skupinka JC-MP, která hru více hráčů dodá do PC verze hry modem.

Modifikace pro dvojku byla úspěšná a tak je dobře, že na té samé pro třetí díl pracují stejní lidí. O mnoho více ale zatím nevíme. Tvůrci ukázali video, kde se primárně předvádí jen závody (byť dojde i na trochu destrukce) kvarteta hráčů a autoři na oficiálních stránkách modu slibují časté updaty a informace o průběhu vývoje. Avalanche se ještě nevyjádřili o svém postoji k modu, ale vzhledem k tomu, že ten k dvojce nadšeně schválili a pochválili, dá se čekat, že přístup u Just Cause 3 bude stejný.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: All Games Beta

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.