zavřít

Modeři (kdo jiný...) pracují na multiplayeru pro Just Cause 3

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ten samý tým, který stál za multiplayerovým modem do Just Cause 2 všem fandům popřál šťastný nový rok a zároveň oznámil, že pracuje na tom samém modu pro novou, explozivní Just Cause 3. V ní je sice ničení na tisíc a jeden způsob zábavné, ale po čase se může omrzet a člověk zalituje, že nemůže ukázat své destruktivní nadání i někomu jinému Nebo spíše na někom jiném. Avalanche Studios hru vydali jen ve verzi pro jednoho hráče a tak nastupuje skupinka JC-MP, která hru více hráčů dodá do PC verze hry modem.

Modifikace pro dvojku byla úspěšná a tak je dobře, že na té samé pro třetí díl pracují stejní lidí. O mnoho více ale zatím nevíme. Tvůrci ukázali video, kde se primárně předvádí jen závody (byť dojde i na trochu destrukce) kvarteta hráčů a autoři na oficiálních stránkách modu slibují časté updaty a informace o průběhu vývoje. Avalanche se ještě nevyjádřili o svém postoji k modu, ale vzhledem k tomu, že ten k dvojce nadšeně schválili a pochválili, dá se čekat, že přístup u Just Cause 3 bude stejný.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: All Games Beta

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.