zavřít

LongPlay - hrajeme Kingdom Come: Deliverance

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak jsme se konečně dočkali. V Čechách asi nejočekávanější hra Kingdom Come: Deliverance vyšla dnes v ranních hodinách a české internety se od té doby chvějí v základech. Hry si samozřejmě všimli i v zahraničí, kde vyskakují první recenze – velmi kladné, kladné, ale i s podprůměrným hodnocením. Názor si nakonec musí udělat každý sám, protože Kingdom Come je přeci jen nevšední případ. Pokud nad koupí váháte, připojte se k nám v prvním dílu LongPlaye a zjistěte spolu s námi, zda se to čekání vyplatilo. Pojedeme hezky od začátku.

Ne tedy od úplného začátku, nebudete svědky Jindrova zrození. K jeho příběhu přicházíme v jeho již dospělých letech, kdy však stále žije se svými rodiči v rodné vísce Skalice. Zde nás čekají první úkoly spojené s otcovou prací kováře, prohodíme pár slov s kamarády i místními burany, zavítáme na trh a do hospody, a kdo ví, třeba se i porveme o čest naší slečny Blanky.

Uvidíme, co všechno na nás Kingdom Come: Deliverance vytáhne, a uvidíme to výjimečně ve třech. Proto se na nás neváhejte obracet s dotazy přímo na YouTube. A pokud náhodou na něco nebudeme znát odpověď, přihlaste se s otázkou zítra ve Fight Clubu, kde se ji pokusí zodpovědět návštěva z Warhorse.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.