zavřít

LittleBigPlanet 2 servíruje demo a datum vydání

PlayStation 3

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nedávná prezentace univerzálnosti in-game editoru LittleBigPlanet 2 posloužila jako lákadlo na výbornou. A pokud jste se hře na udičku chytili, můžete se pořádně zaháknout v demoverzi, která dnes vyjde na PS Storu. Půjde o ukázku příběhového módu hry, ze kterého pochází i níže uvedený trailer, a ve kterém sice nebudou všechny ty skvělé minihry ukázané v těchto videích, ale minimálně omrknete nápaditost úrovní, jež se pod rukama game designérů v Media Molecule zrodily.

Opomenout samozřejmě nesmíme ani další důležitou informaci, a tou je čerstvě potvrzený termín vydání hry. LittleBigPlanet 2 se v Evropě objeví ve středu 19. ledna. Hra je totiž hotová a vývojáři sami tento fakt pořádně oslavili, jak se můžete přesvědčit na divokém videu, které najdete po rozkliku.

Takhle se oslavuje dokončení hry v Media Molecule :)

Tagy: akční puzzle adventura

Zdroje: PlayStation Blog

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.