zavřít

LittleBigPlanet 2 servíruje demo a datum vydání

PlayStation 3

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nedávná prezentace univerzálnosti in-game editoru LittleBigPlanet 2 posloužila jako lákadlo na výbornou. A pokud jste se hře na udičku chytili, můžete se pořádně zaháknout v demoverzi, která dnes vyjde na PS Storu. Půjde o ukázku příběhového módu hry, ze kterého pochází i níže uvedený trailer, a ve kterém sice nebudou všechny ty skvělé minihry ukázané v těchto videích, ale minimálně omrknete nápaditost úrovní, jež se pod rukama game designérů v Media Molecule zrodily.

Opomenout samozřejmě nesmíme ani další důležitou informaci, a tou je čerstvě potvrzený termín vydání hry. LittleBigPlanet 2 se v Evropě objeví ve středu 19. ledna. Hra je totiž hotová a vývojáři sami tento fakt pořádně oslavili, jak se můžete přesvědčit na divokém videu, které najdete po rozkliku.

Takhle se oslavuje dokončení hry v Media Molecule :)

Tagy: akční puzzle adventura

Zdroje: PlayStation Blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.