zavřít

Kyborgové a nadlidé v traileru na XCOM: Enemy Within

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Velká expanze pro populární strategii XCOM: Enemy Unknown nese název XCOM: Enemy Within a přinese spoustu novinek. Najdete v ní spoustu map, nových nepřátel a multiplayerového obsahu. Kromě toho datadisk přinese i nové metody, jak ze svých obyčejných vojáků udělat bitevní mašiny, které zastaví mimozemskou invazi. Byť je to bude něco stát...

Následující video vám stručně představí dvě hlavní modifikace, kterými budete moci své vojáky pozměnit. Doslova. Genová terapie udělá z prostého homo sapiens nadupaného nadčlověka. Pokud máte radši terminátory a je vám jedno, že vojáčkovi zabijete společenský život, rovnou jej spojte s robotickým tělem. Hlavní je porazit šmejd z vesmíru! XCOM: Enemy Within vyjde 15. listopadu na PC, PS3 a X360.

...

Tagy: strategie tahová

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.