zavřít

Heroický trailer na Dead Space 3 potvrzuje obavy

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nejsem fanda a vlastně ani hráč série Dead Space, ale celkem jasně chápu obavy skalních fanoušků z toho, že se z akčního hororu v Dead Space 3 stane akční ...akce. Což logicky souvisí se známým symptomem, kdy se hry, jak rostou a lákají více fandů a zároveň expanduje jejich universum, stávají takovým univerzálním hrdinským eposem velkých rozměrů. A tam často není místo na plíživé sekvence. Což by teoreticky potvrzoval i tento trailer, který je monumentální, epický, hrdinský, dunící osudovostí.

Jenže víte, jak to je s trailery. Jsou marketingovým nástrojem, který má oslovovat určitou cílovou skupinu a tou nemusí být zrovna skalní příznivci série, spíše naopak. Nemusí pak mít se hrou mnoho společného. Ostatně, Lucka Jiříková ve svých dojmech z dema celkem jasně říká, že to s tím ústupem od hororu nebude tak radikální. Takže, jako obvykle, na to, jak to s tou tísnivou hororovostí a děsivostí dopadne, si budeme muset počkat na plnou hru. 

Tagy: horor akční sci-fi kooperace

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.