zavřít

GDS 2013: Michal Rybka - Herní archeologie

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Michal Rybka, jeden ze stěžejních autorů Levelu (a občasný přispěvatel i na Games.cz), obohatil Game Developers Session 2013 svou přednáškou o herní archeologii. Na rozdíl od Michalova příspěvku v předcházejícím ročníku, který se věnoval sbírání starých počítačů, byla tentokrát řeč o hrabání se ve starém softwaru, respektive hrách.

Během 45 minut, které byly na GDS Michalově přednášce vyhrazeny, se dozvíte hromadu zajímavých dat a úvah na témata, která vás v souvislosti s digitální historií možná nikdy nenapadla. Nebo vy snad běžně přemýšlíte nad tím, jak by vypadal svět, kdyby filosofové uměli programovat? ;)

...

Na závěr připomínáme, že všechny dosud vydané přednášky z GDS 2013 najdete ukryté pod tímto tagem nebo na tomto speciálním Youtube kanálu.

Tagy: gds 2013

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.