zavřít

GamesPlay: testujeme Steam ovladač

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První týden testování Steam ovladače od Valve uzavřel Honza Olejník v článku shrnutím, že je v této chvíli určený hlavně pro hračičky, co mají čas nastavovat a ladit profily, že je zatím vhodný jen pro některé typy her, ale hlavně, že se užitná hodnota ovladače bude díky updatům zvyšovat. Od vydání článku uplynul nějaký ten týden, mezitím Valve vydala nějaké ty updaty, tak se v dalším gamesplayi podíváme, jak si Steam ovladač stojí nyní.

Steam ovladač vám ukážeme s pomocí několika různých her, abychom předvedli všechny základní funkce, speciální funkce a hlavně vhodnost ovladače pro jednotlivé žánry. Zahrajeme si závody, střílečky, strategie, adventury i akční adventury.

Tagy: strategie simulace akční RPG Závodní budovatelska arkáda hardware

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.