zavřít

GamesPlay – hrajeme střílečku Wolfenstein: Youngblood

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

B.J. Blazkowicz sice zmizel, ale to neznamená, že náckové mají klid. Trápí je nový, dvojitý přízrak – Blazkowiczovy rozkošné dcerunky, které esesáky likvidují s minimálně stejnou vervou jako jejich taťka. No a my se do okupované Paříže alternativních 80. let ve Wolfenstein: Youngblood dneska spolu s vámi podíváme – a to poněkud netradičním způsobem.

Vašek s Adamem si dneska dají lokální kooperaci… na jednom počítači. Adamova zlomená ruka se pořád ještě hojí v sádře, takže se jeho levačka postará o akce na klávesnici. Veterán série Vašek bude mít na starosti myš. Sice s Youngblood zatím moc velké zkušenosti nemá, ale pod Adamovým vedením snad dokáže všechny nepřátele bez problémů odprásknout.

Jdete do akce s námi? Tak to se uvidíme ve 14:00 v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: akční gamesplay kooperace

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.