zavřít

GamesPlay: hrajeme first-person horor Resident Evil 7

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Resident Evil 7 se vydal směrem, který pro celou sérii není obvyklý. Namísto third-person hororu či hororové akce nabízí lekačkovou záležitost ve stylu Amnesia či Outlast, jen s přidanou hodnotou v podobě občasné akce. A jakkoli se to některým zarytým uctívačům prvních tří, čtyř dílů nemusí líbit, jde o povedený krok do neznáma – jak si ukážeme v dnešním gamesplayi.

Hlavním poznávacím znakem Resident Evil 7 je zvolená first-person perspektiva, díky které si všechny ty děsivé scény, hádanky nebo sporadické akční scény „vychutnáte“ se vší parádou. Stejně jako vyloženě hnusné a odporné prostředí sídla Bakerovic rodinky, kterou lze přinejmenším označit za lehce „excentrickou“. Proč ty uvozovky? Však uvidíte sami.

Tagy: horor virtuální realita survival adventura first person Resident Evil (série) E3 2016

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.