Driver: San Francisco - videorecenze (a soutěž)
zdroj: Archiv

Driver: San Francisco - videorecenze (a soutěž)

7. 10. 2011 20:00 | Video | autor: Lukáš Grygar |

Měsíc po vydání a našem zhodnocení konzolové verze se vracíme k jednomu z překvapení tohoto roku, tentokrát s kamerou v ruce. Driver: San Francisco se konečně dostal i na PC, a pokud ještě stále pochybujete o tom, že by Tannerovo v podstatě paranormální dobrodružství mohlo "fungovat", pospíchejte se na vlastní oči přesvědčit, že funguje na výbornou! První Driver je to jen v letmých ozvěnách, ale jinak si nás San Francisco definitivně získalo.

zdroj: Archiv

U příležitosti vydání videorecenze jsme vás ve spolupráci s Playmenem uspořádali menší soutěž o níže uvedené ceny. Jména výherců a správné odpovědi na otázky neleznete níže.

Výherci a ceny:

Jiří Hujer získává: Speciální edici Driver: San Francisco pro PC s modelem žlutočerného autíčka + tričko + klíčenka + nálepka + vinyl se soundtrackem

Karel Zalabák a Petr Jahoda získávají: PC verze Driver: San Francisco + tričko + klíčenka + nálepka

Rozkliněte obrázek, abyste viděli všechny ceny pohromadě

Otázky a odpovědi:

A) Jaké závodní sérii se podle Lukáše blíží Driver ve chvíli, kdy Shift mechanismu využíváte ve hře ke stavění překážek soupeřům? - Burnout

B) Jaké dva triky krom Shiftu má Tanner podle Lukáše v rukávu, respektive v kapačce? - Zrychlení a vražení (brali jsme různé variace a opisy této odpovědi)

C) Jak se jmenuje film z roku 1990, jehož motivy lze podle Lukáše vysledovat v zápletce Driver: San Francisco? - Duch

Nejnovější články