zavřít

Další videopozvánky do seriálové online akce Defiance

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Jestli Trion Worlds něco v souvislosti s chystanou onlineovkou, potažmo spíše masivní střílečkou, Defiance něco opravdu jde, pak je to propagace hry skrze videa. Na to, jak neobvyklý koncept, založený na propojení událostí ze seriálu na kanálu Syfy a hry, celý projekt využívá, se Trionu daří poměrně jasně nastínit nejenom očekávaný herní zážitek, ale také atmosféru a prostředí, v němž se to celé odehrává.

Po rozkliku se o tom můžete přesvědčit sami, a popřípadě se mnou nesouhlasit, díky dvojici nových videí. První vás zahrne známými záběry ze hry samotné, která si zjevně poptrí na velmi dynamickou akci s užitím vozítek (nevím proč, pořád se mi při pohledu na Defiance vybavuje již zrušená onlineovka Auto Assault), druhé video spadá do série promo traileru, jejichž primárním úkolem je navodit atmosféru a vyvolat u vás pocit, že Defiance byste možná měli vyzkoušet až bude 2. dubna oficiálně vydána a spuštěna pro PC, PS3 a X360.

Ano, i kvůli onomu napojení na TV seriál jsem velmi zvědav, jak tento ambiciózní projekt nakonec dopadne. Zejména po herní stránce, samozřejmě.

Tagy: online sci-fi multiplayer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.