zavřít

Čtvrtý Sly Cooper se připomíná s funky videem

PlayStation 3 VITA

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vůbec nedokážu odhadnout, jak moc je značka Sly Cooper pro majitele PS3 ještě relevantní a...

zdroj: Archiv

Vůbec nedokážu odhadnout, jak moc je značka Sly Cooper pro majitele PS3 ještě relevantní a lákavá, ale mé vzpomínky na první dva (třetí jsem nehrál) díly pro PS2 jsou jen ty nejlepší – skvělá stylizovaná grafika, mě vyhovující humor a výborná hratelnost postavená na skvělých nápadech tvůrců z týmu Sucker Punch. Jenže ti už Sly Cooper: Thieves in Time na starosti nemají – otěže přebrali kluci ze Sanzaru Games, kteří si před dvěma lety střihli HD updaty prvních tří dílů, což  jejich vývojářské schopnosti zas tak moc neprověřilo.

zdroj: Archiv

Sly Cooper 4 tak pro ně bude zkouška opravdovým ohněm a já jsem zvědavý, jak obstojí. Z následujícího traileru, kterým se hra po delší době připomíná, se schopnosti tvůrců odhadovat nedají - je to opravdu jenom připomínka, že hra existuje, vývoj pokračuje a s vydáním na PS3 a PS Vita se počítá na začátek února příštího roku. Ale i to někdy stačí...

Tagy: komiks plošinovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.