zavřít

Co si myslíme o seriálu Zaklínač?

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O prvních dvou epizodách seriálu z produkce Netflixu jsme se rozpovídali ještě předtím, než jsme se odebrali na vánoční prázdniny. Od té doby jsme Zaklínače už stihli dokoukat a vjemy se nám stačily rozležet. V dnešním redakčním pokecu tedy probereme všechno možné od věrnosti předloze přes casting až po příspěvek nováčka Patrika o tom, jak se bez znalosti knížek v seriálu orientoval.

Ve studiu zasedneme ve stejném složení jako před Vánoci, tedy Aleš, Šárka a Vašek, tentokrát spolu s Patrikem, který se k seriálu dostal až o svátcích. Všichni jsme už o počinu od Netflixu s Henrym Cavillem v hlavní roli zevrubně diskutovali v redakci, a proto jsme se rozhodli se o naše ucelenější dojmy podělit taky s vámi.

Pohodlně se tedy usaďte u svých přijímačů, naše debata o Zaklínači začíná ve tři hodiny odpoledne místního času na streamovací službě Mixer, večer se pak objeví i na našem YouTube kanále.

Tagy: The Witcher Netflix

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.