zavřít

Naše reakce na seriál Zaklínač: Co si myslíme o prvních dvou dílech?

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dneska na to došlo. Stalo se to, co fanoušci bělovlasého zabijáka monster z Rivie očekávali takovou dobu. Seriál Zaklínač od Netflixu konečně vyšel. My jsme se už stihli podívat na první dva díly a připravili jsme si pro vás stream, v němž probereme svoje první dojmy z eskapád Geralta, Ciri, Yennefer a jejich přátel.

V podobném videu se pochopitelně nedá vyhnout spoilerům – raději se proto na první dvě epizody podívejte sami, než začnete poslouchat naše mudrování. Ve studiu usednou Šárka, Vašek a Aleš, tedy samí kovaní příznivci Sapkowského díla. Tak schválně, jestli se shodnou ve svých dojmech.

Začínáme ve 12:00 na Mixeru, o něco později se video jako vždycky objeví i na YouTube.

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.