zavřít

Henry Cavill v roli Geralta v novém videu předvádí, jak se Zaklínač umí ohánět s mečem

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro Xbox One X

- Zajímavosti autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Premiéra seriálu Zaklínač z produkce streamovací služby Netflix se blíží. První kritické ohlasy ze zahraničí jsou veskrze pozitivní, nyní se kromě dvou trailerů dočkáváme i ochutnávky z akční scény z povídky Otázka ceny. V ní se Geralt účastní námluv princezny Pavetty a Ježka z Elenwaldu, která se nicméně zvrtne. Jak vypadá boj v podání Henryho Cavilla a cintránských rytířů? Podívejte se na video.

Otázka ceny bude zřejmě jednou z povídek, které v Netflixu zpracovali poměrně věrně. Jde koneckonců o klíčovou pasáž, kde vznikne osudové propojení Geralta a Ciri. Budeme nicméně doufat, že chaotické střihy mají sloužit pouze pro účely marketingového videa a v podobném trhavém duchu půlminutového klipu se nebude odehrávat celý seriál.

Zjistíme to už zanedlouho – první, osmidílná řada seriálu Zaklínač dorazí najednou na streamovací službu Netflix 20. prosince.

Tagy: nemáš dávku witchera? The Witcher Netflix seriál fantasy

Zdroje: Twitter

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.